Sanita

Ponúkame Vám unikátny dizajn a prémiovú kvalitu španielskeho výrobcu batérií Tres. Garancia záručnej a pozáručnej podpory pre celé územie SR.

viac info

Dlažby a obklady

Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi s históriou a zárukou kvality. Prezrite si unikátne designové kolekcie, ktoré pohladia Vaše zmysly

viac info

Vizualizácie

3D rendre, modely a náhľady sú nevyhnutnou súčasťou každého stavebného projektu. Ponúkame Vám podporu od tvorby vizuálov po finálne položenie dlažby.

viac info

Spoločnosť TERRACOTTA, s.r.o. vznikla s cieľom priniesť zákazníkom nový prístup v predaji dlažieb, obkladov a súvisiacich služieb. Ponúkame Vám komplexné služby od dizajnového návrhu až po samotnú realizáciu. 

Naši kreatívni architekti neustále sledujú trendy a novinky v oblasti dizajnu. Vypracujú Vám návrh na mieru podľa Vašich predstáv vo forme 3D vizualizácií. Bohaté skúsenosti so samotnou pokládkou dlažieb a súvisiacimi stavebnými činnosťami povyšujú našu prácu z predaja na vytváranie Vášho domova. Precízna, profesionálna práca a ľudský prístup počas celého procesu je našou prioritou. 

Sústreďujeme sa na kvalitný sortiment výhradne z Talianska a Španielska, ktorý dovážame priamo od renomovaných výrobcov. Talianska elegancia, unikátny španielsky vintage štýl a originálne prvky vytvárajú v priestore výnimočnú atmosféru a príjemnú harmóniu. Objavte širokú a kvalitnú ponuku interiérových a exteriérových obkladov, dlažieb, sanity a príslušného sortimentu.

 

 


Kontaktovať

 

...design a kvalita v jednom...

...nápadité riešenia...

...profesionálne služby...

...individuálny prístup...

...kreatívny tím...

...široký sortiment...